Spaní jako v peřince...

Povlečení

Rozšířili jsem pro vás náš sortiment o velmi luxusní damaškové povlečení, na které si můžete dát vlastní nápis či monogram. Chcete někomu koupit krásný a luxusní dárek na památku? A nebo chcete jen každý den spát v luxusním povlečení? Neváhejte a zamilujte se s námi do našeho nového produktu.

Hlavní fotka

Povlečení

Povlečení Shine&Shine nabízíme s vyšívanou légou na polštáři a praktickým zipovým uzávěrem. Povlečení disponuje úpravou Easy Care, která mu nejen dodává hebkost a splývavost, ale především komfort velmi snadné úpravy. Při spánku si tak můžete vychutnat eleganci a krásnu jednoduchý linií a zároveň si budete vychutnávat nepřekonatelnou hebkost materiálu.

nadpis
nadpis
nadpis
nadpis
bílá ice

VYBERTE SI BARVU

bílá ice

VYBERTE SI VELIKOST

Povlečení Shine&Shine jsme pro vás zhotovili ve velikosti 140x200. Pokud byste měli zájem o jinou velikost, prosím neváhejte nás kontaktovat.

Plavky - vrchní díl

Plavky - spodní díl

* Tabulku velikostí naleznete zde .

VYBERTE SI NÁPIS

Zde máte na výběr z nějčastěji zhotovovaných nápisů. Díky různě velkým broušeným kamínkům prémiové kvality, ze kterých jsou veškéré nápisy zhotovené, se stává naprosto jedinečný a osobitý nápis.

VYBERTE SI NÁPIS (ZADNÍ ČÁST)

VLASTNÍ TEXT (ZADNÍ ČÁST)

Pokud by se Vám žádný z našich nejčastějších nápisů nelíbil, velmi rádi Vám zhotovíme jakýkoliv Vámi zvolený text na míru. V tomto případě neváhejte využít rámeček v levé časti.

VLASTNÍ TEXT MAX 3 ZNAKY U ŽUPANŮ (PŘEDNÍ ČÁST)

Víme, že mezi vámi všemi máme také náročnější zákazníky, kterým samozřejmě chceme vyjít vstříc, a proto jsme si pro Vás připravili možnost zhotovení vlastního monogramu na přední část duchny a nebo polštáře.

Základní cena: 5,490 CZK

+500 CZK

PLATBA A DODÁNÍ

Z DŮVODU ZAKÁZKOVÉ VÝROBY AKCEPTUJEME POUZE PLATBU PŘEDEM NA NÁŠ BANKOVNÍ ÚČET. VŠECHNY OBJEDNÁVKY JSOU ZÁVAZNÉ. Běžná dodací doba ručně vyrobených saténových županů, dětských body a plavek je 2 - 3 týdny, ale snažíme se zakázku co nejdříve vyřídit. Nabízíme i EXPRESS službu ve výši 500 Kč, kdy jsme schopni objednávku doručit do týdne. Pokud si přejete něco ojedinělého a netradičního, co jste na našich stránkách doposud nenašli, neváhejte nás kontaktovat. Věnujeme se zejména výrobě na zakázku a vždy děláme vše pro to, abychom splnily každé Vaše přání.

ZPŮSOB PLATBY A DODÁNÍ

ZPŮSOB PLATBY A DODÁNÍ

OSOBNÍ ÚDAJE

Zadejte jméno

Zadejte Přijmení

Zadejte e-mail

Zadejte telefoní číslo

FAKTURAČNÍ ÚDAJE

Zadejte ulici

Zadejte číslo popisné

Zadejte město

Zadejte PSČ

Zadejte zemi

DODACÍ ÚDAJE

STEJNÉ JAKO FAKTURAČNÍ

Zadejte ulici

Zadejte číslo popisné

Zadejte město

Zadejte PSČ

Zadejte zemi

Souhlasím s obchodními podminkami zobrazit podmínky.

Je nutné souhlasit s OP

Chci odebírat novinky a informace o jedinečných slevách a limitovaných edicích Shine&Shine