Dámské pyžama

Každá žena na světě si zaslouží zažít pocit luxusu a vyjímečnosti. Tento pocit Vám dopřeje krásná a luxusní košilka nebo pyžamko z dílny Shine & Shine. Díky hedvábně splívavému saténu a lichotivému střihu se v našich pyžamkách budete cítit jedinečně. Při šití pyžamek nejsme ničím limitovaní, pouze a jen Vaším přáním! Dámské noční košilky i pyžamka Shine & Shine jsou zároveň opravdu krásným a ojedinělým dárkem.

Dámské pyžama

EXCLUSIVE BLACK košilka

VYBERTE SI BARVU

Dámské saténové noční košilky a dvoudílné pyžamka (top a kraťásky) nabízíme ve vysoce kvalitním saténu s matným efektem matetiálu v několika barevných odstínech, ale také v klasickém bílém lesku. Exkluzivním a jedinečným modelem je naše černá košilka s rafinovanou krajkou, která je vyrobená z lesklého vysoce kvalitního saténu podobnému hedvábí.

EXCLUSIVE BLACK košilka

rose (matt) pyžamko

bílá ice (lesk) pyžamko

black (matt) pyžamko

sweet (matt) pyžamko

VYBERTE SI VELIKOST

Shine & Shine pyžamka jsme pro vás zhotovili v tradičních čtyřech velikostech XS, S, M a L. Dlouho jsme zkoušeli různé míry a střihy, až jsme došli k perfektnímu výsledku. Nelíbí se Vám naše velikost? Nemáme problém Vám ušít pyžamko na míru dle Vašich představ. Stačí nás kontaktovat emailem nebo telefonicky.

Plavky - vrchní díl

Plavky - spodní díl

* Tabulku velikostí naleznete zde .

VLASTNÍ TEXT MAX 3 ZNAKY U ŽUPANŮ (PŘEDNÍ ČÁST)

Víme, že mezi vámi všemi máme také náročnější zákazníky, kterým samozřejmě chceme vyjít vstříc, a proto jsme si pro Vás připravili možnost zhotovení vlastního monogramu na levou přední stranu noční košilky nebo kraťásků.

Základní cena: 2,190 CZK

+500 CZK

PLATBA A DODÁNÍ

Z DŮVODU ZAKÁZKOVÉ VÝROBY AKCEPTUJEME POUZE PLATBU PŘEDEM NA NÁŠ BANKOVNÍ ÚČET. VŠECHNY OBJEDNÁVKY JSOU ZÁVAZNÉ. Běžná dodací doba ručně vyrobených saténových županů, dětských body a plavek je 2 - 3 týdny, ale snažíme se zakázku co nejdříve vyřídit. Nabízíme i EXPRESS službu ve výši 200Kč, kdy jsme vyjímečně schopné objednávku doručit do týdne. V těchto případech prosím využijte poznámky při objednávce. Pokud si přejete něco ojedinělého a netradičního, co jste na našich stránkách doposud nenašli, neváhejte nás kontaktovat bud‘ telefonicky nebo emailem. Věnujeme se zejména výrobě na zakázku a vždy děláme vše pro to, abychom splnily každé Vaše přání.

ZPŮSOB PLATBY A DODÁNÍ

ZPŮSOB PLATBY A DODÁNÍ

OSOBNÍ ÚDAJE

Zadejte jméno

Zadejte Přijmení

Zadejte e-mail

Zadejte telefoní číslo

FAKTURAČNÍ ÚDAJE

Zadejte ulici

Zadejte číslo popisné

Zadejte město

Zadejte PSČ

Zadejte zemi

DODACÍ ÚDAJE

STEJNÉ JAKO FAKTURAČNÍ

Zadejte ulici

Zadejte číslo popisné

Zadejte město

Zadejte PSČ

Zadejte zemi

Souhlasím s obchodními podminkami zobrazit podmínky.

Je nutné souhlasit s OP

Chci odebírat novinky a informace o jedinečných slevách a limitovaných edicích Shine&Shine