Deky

Sami nejlépe víme, že pohodlí je klíčem k nerušitelným chvílím relaxu. Proč byste si i Vy a Vaše nejmilovanější okolí nemohli užít domácí chvíle v pohodlí, teple a luxusu během společně stráveného času v obývacím pokoji? Momentálně nejaktuálnějším kouskem z dílny Shine&Shine jsou příjemné a teplé fluffy deky na míru s libovolnými nápisy z kamínků pro celou rodinu. Vytvořte si své domácí hnízdečko ještě útulnější.

Hlavní fotka

Deky

Opět je pro nás nejdůležitější kvalita, a proto jsme pečlivě vybírali, jakého dodavatele mikro zvolit, aby jste se cítili během nikým nerušených chvil jako v bavlnce. Díky unikátnímu materiálu Vás deka během chladných dnů dostatečně zahřeje, nehrozí, že by Vás materiál jakkoliv škrabal a v žádném případě nemusíte mít strach o to, že by byla deka díky své gramáži příliš těžká. Věříme, že budete maximálně spokojeni.

nadpis
nadpis
nadpis
nadpis
Grey stone

VYBERTE SI BARVU

Grey stone

White salt

Beige

Provence

Modrá baby

Černá

VYBERTE SI VELIKOST

Shine&Shine deky jsme pro Vás zhotovili v rozměru 200x150 cm. Tento roměr je vhodný pro zachumlání u televize během chladných dnů a rozhodně je vhodné také na cestování. Pokud byste si přáli jiný rozměr deky, neváhejte nás kontaktovat.

Plavky - vrchní díl

Plavky - spodní díl

* Tabulku velikostí naleznete zde .

VLASTNÍ TEXT (ZADNÍ ČÁST)

Na jakoukoliv deku je opět možné umístit libovolný text, který Vám na míru ručně kamínek po kamínku rádi zhotovíme. Text je umístěn v levém horním rohu.

Základní cena: 1,190 CZK

+500 CZK

PLATBA A DODÁNÍ

Z DŮVODU ZAKÁZKOVÉ VÝROBY AKCEPTUJEME POUZE PLATBU PŘEDEM NA NÁŠ BANKOVNÍ ÚČET. VŠECHNY OBJEDNÁVKY JSOU ZÁVAZNÉ. Běžná dodací doba ručně vyrobených saténových županů, dětských body a plavek je 2 - 3 týdny, ale snažíme se zakázku co nejdříve vyřídit. Nabízíme i EXPRESS službu ve výši 500 Kč, kdy jsme schopni objednávku doručit do týdne. Pokud si přejete něco ojedinělého a netradičního, co jste na našich stránkách doposud nenašli, neváhejte nás kontaktovat. Věnujeme se zejména výrobě na zakázku a vždy děláme vše pro to, abychom splnily každé Vaše přání.

ZPŮSOB PLATBY A DODÁNÍ

ZPŮSOB PLATBY A DODÁNÍ

OSOBNÍ ÚDAJE

Zadejte jméno

Zadejte Přijmení

Zadejte e-mail

Zadejte telefoní číslo

FAKTURAČNÍ ÚDAJE

Zadejte ulici

Zadejte číslo popisné

Zadejte město

Zadejte PSČ

Zadejte zemi

DODACÍ ÚDAJE

STEJNÉ JAKO FAKTURAČNÍ

Zadejte ulici

Zadejte číslo popisné

Zadejte město

Zadejte PSČ

Zadejte zemi

Souhlasím s obchodními podminkami zobrazit podmínky.

Je nutné souhlasit s OP

Chci odebírat novinky a informace o jedinečných slevách a limitovaných edicích Shine&Shine