Doplňky k dokonalému dni...

Svatební box 1

Naše kolekce svatebních županů je určena nejen pro nevěstu a její družičky, ale může udělat radost také svědkyním a malým slečnám. Vyberte si z nabídky našich svatebních nápisů, nebo si zadejte do rámečku Váš vlastní nápis. Rádi Vám splníme Vaše jedinečné přání!

Hlavní fotka

Svatební box 1

Svatební box 1 obsahuje nedílnou součást svatebního dne každé nevěsty – luxusní saténový župánek s kamínkovým nápisem a stylovou saténovou gumičku do vlasů taktéž s kamínkovým nápisem v barvě župánku. Pokud chcete opravdu krásný dárek na rozlučku se svobodou pro svoji úžasnou budoucí nevěstu, které zároveň zůstane praktická věc, která ji bude připomínat ten božsky strávený poslední single večer v kruhu svých nejlepších kamarádek, není nad čím váhat. Mimo námi zvolený kamínkový text je možné využít dopsání vlastního textu z kamínků – například jméno nevěsty, přezdívku či datum svatby. Datum svatby lze umístit také na pásek župánku. Veškeré speciální požadavky nám prosím napiště do poznámky u objednávky nebo nás kontaktujte.

nadpis
nadpis
nadpis
nadpis
černá black (matt)

VYBERTE SI BARVU

černá black (matt)

stříbrná silver

bílá ice

růžová provence

černá shiny (lesk)

VYBERTE SI VELIKOST

Shine&Shine župany jsme pro vás zhotovili ve třech velikostech. Hledáte nadměrnou velikost? Nemáme problém Vám ušít župan na míru dle Vašich představ. Stačí nás kontaktovat.

Plavky - vrchní díl

Plavky - spodní díl

* Tabulku velikostí naleznete zde .

VYBERTE SI NÁPIS

Zde máte na výběr z nějčastěji zhotovovaných nápisů, které jsou umístěny na zádech. Díky různě velkým broušeným kamínkům prémiové kvality, ze kterých jsou veškéré nápisy zhotovené, se stává naprosto jedinečný župánek s osobitým dojmem.

VYBERTE SI NÁPIS (ZADNÍ ČÁST)

VLASTNÍ TEXT (ZADNÍ ČÁST)

Pokud by se Vám žádný z našich nejčastějších nápisů nelíbil nebo chcete ještě něco pod Vámi zvolený nápis dopsat, velmi rádi Vám zhotovíme jakýkoliv Vámi zvolený text na míru. V tomto případě neváhejte využít rámeček v levé časti.

VLASTNÍ TEXT MAX 3 ZNAKY U ŽUPANŮ (PŘEDNÍ ČÁST)

Víme, že mezi vámi všemi máme také náročnější zákazníky, kterým samozřejmě chceme vyjít vstříc, a proto jsme si pro Vás připravili možnost zhotovení vlastního monogramu na levou přední stranu župánku.

Základní cena: 3,390 CZK

+500 CZK

PLATBA A DODÁNÍ

Z DŮVODU ZAKÁZKOVÉ VÝROBY AKCEPTUJEME POUZE PLATBU PŘEDEM NA NÁŠ BANKOVNÍ ÚČET. VŠECHNY OBJEDNÁVKY JSOU ZÁVAZNÉ. Běžná dodací doba ručně vyrobených saténových županů, dětských body a plavek je 2 - 3 týdny, ale snažíme se zakázku co nejdříve vyřídit. Nabízíme i EXPRESS službu ve výši 500 Kč, kdy jsme schopni objednávku doručit do týdne. Pokud si přejete něco ojedinělého a netradičního, co jste na našich stránkách doposud nenašli, neváhejte nás kontaktovat. Věnujeme se zejména výrobě na zakázku a vždy děláme vše pro to, abychom splnily každé Vaše přání.

ZPŮSOB PLATBY A DODÁNÍ

ZPŮSOB PLATBY A DODÁNÍ

OSOBNÍ ÚDAJE

Zadejte jméno

Zadejte Přijmení

Zadejte e-mail

Zadejte telefoní číslo

FAKTURAČNÍ ÚDAJE

Zadejte ulici

Zadejte číslo popisné

Zadejte město

Zadejte PSČ

Zadejte zemi

DODACÍ ÚDAJE

STEJNÉ JAKO FAKTURAČNÍ

Zadejte ulici

Zadejte číslo popisné

Zadejte město

Zadejte PSČ

Zadejte zemi

Souhlasím s obchodními podminkami zobrazit podmínky.

Je nutné souhlasit s OP

Chci odebírat novinky a informace o jedinečných slevách a limitovaných edicích Shine&Shine