Plavky

Každá z nás chce byt originální a být něčím výjimečná, chce se cítit jako diva a být obdivována. Nyní tento pocit můžete zažít díky luxusním plavkám s křišťálovými kamínky Preciosa. Nyní nebudete svůdná pouze doma, ale i na pláži nebo ve wellness. Plavky Shine&Shine jsou také opravdu krásným a ojedinělým dárkem. Už se dále nemusíte trápit tím, že se Vám žádné plavky nelíbí, nebo že nemůžete sehnat ty pravé přímo pro Vás. Problém je vyřešen!

Hlavní fotka

Plavky

Dámské plavky Shine&Shine nabízíme momentálně v jednom střihu typu „bikini“. Naše plavky jsou ručně šité z vysoce kvalitních materiálů, které mají nádhernou škálu barev. Plavkovina neboli lycra má ve své struktuře jemné perleťové prošití, které plavkám dodá luxusní vzhled a sametový odlesk. Křišťálové kamínky Preciosa jsou na plavkách ručně vyskládané speciální technikou kamínek po kamínku tak, aby kamínky vydržely jak chlorovanou vodu, tak i tu slanou.

nadpis
nadpis
nadpis
nadpis
bílá perleť

VYBERTE SI BARVU

Máte na výběr z několika odstínů barev a postupně se budeme snažit pro vás barvy přidávat. Plavky Shine&Shine jsou ručně šité z velmi kvalitních materiálů, které krásně drží tvar na postavě a zároveň neprosvítá. Bikiny jsou prošité perleťovou nití, která plavkám dodá luxusní detail.

bílá perleť

černá perleť

růžová perleť

šedá perleť

VYBERTE SI VELIKOST

Shine&Shine plavky jsme pro vás zhotovili ve třech velikostech. Dlouho jsme zkoušeli různé míry a střihy plavek tak, až jsme došli k perfektnímu střihu a mírám. Oba dva díly k sobě můžete dle velikostí libovolně kombinovat! Nelíbí se Vám naše velikost? Nebo snad hledáte nadměrnou velikost? Nemáme problém Vám ušít plavky na míru přímo dle Vašich představ. Stačí nás kontaktovat!

Plavky - vrchní díl

Plavky - spodní díl

* Tabulku velikostí naleznete zde .

Základní cena: 3,990 CZK

+500 CZK

PLATBA A DODÁNÍ

Z DŮVODU ZAKÁZKOVÉ VÝROBY AKCEPTUJEME POUZE PLATBU PŘEDEM NA NÁŠ BANKOVNÍ ÚČET. VŠECHNY OBJEDNÁVKY JSOU ZÁVAZNÉ. Běžná dodací doba ručně vyrobených saténových županů, dětských body a plavek je 2 - 3 týdny, ale snažíme se zakázku co nejdříve vyřídit. Nabízíme i EXPRESS službu ve výši 200Kč, kdy jsme vyjímečně schopné objednávku doručit do týdne. V těchto případech prosím využijte poznámky při objednávce. Pokud si přejete něco ojedinělého a netradičního, co jste na našich stránkách doposud nenašli, neváhejte nás kontaktovat bud‘ telefonicky nebo emailem. Věnujeme se zejména výrobě na zakázku a vždy děláme vše pro to, abychom splnily každé Vaše přání.

ZPŮSOB PLATBY A DODÁNÍ

ZPŮSOB PLATBY A DODÁNÍ

OSOBNÍ ÚDAJE

Zadejte jméno

Zadejte Přijmení

Zadejte e-mail

Zadejte telefoní číslo

FAKTURAČNÍ ÚDAJE

Zadejte ulici

Zadejte číslo popisné

Zadejte město

Zadejte PSČ

Zadejte zemi

DODACÍ ÚDAJE

STEJNÉ JAKO FAKTURAČNÍ

Zadejte ulici

Zadejte číslo popisné

Zadejte město

Zadejte PSČ

Zadejte zemi

Souhlasím s obchodními podminkami zobrazit podmínky.

Je nutné souhlasit s OP

Chci odebírat novinky a informace o jedinečných slevách a limitovaných edicích Shine&Shine