Dámské teplé župany

Každá z nás milujeme originalitu a osobitost. A co se stane když se skloubí pohodlnost, osobitost a originalita? Vznikne ojedinělý a krásný nový produkt z dílny Shine&Shine. Nově jsme pro Vás připravily krásné fleecové župany na které si můžete vytvořit Váš vlastní nápis. Nejsme ničím limitovaní, pouze a jen Vaším přáním! S našimi novými župánky se budete cítit pohodlně, ale zároveň velmi stylově. Teplé fleecové župánky Shine&Shine jsou zároveň opravdu krásným a ojedinělým dárkem.

Hlavní fotka

Dámské teplé župany

Dámské teplé župánky nabízíme ve velmi měkoučkém fleecu, v takzvaném mikro plyši, ve kterém se budete cítit velmi pohodlně. Nápisy na župánky je možné zvolit z naší nabídky a nebo vepsat Váš požadavek do námi připraveného rámečku. Každý župánek se stane originálem a vy se tak stanete vlastním designérem.

nadpis
nadpis
nadpis
nadpis
černá black (matt)

VYBERTE SI BARVU

černá black (matt)

Grey stone

White salt

Beige

Provence

VYBERTE SI VELIKOST

Shine&Shine fluffy župany jsme pro vás zhotovili ve třech velikostech. Obrovskou výhodou saténových županů Shine&Shine je ta, že Vám nekončí těsně pod hýžděmi jako u většiny jiných županů, tudíž nemusíte mít strach z nepohodlí a případného rozevírání. Hledáte nadměrnou velikost? Nemáme problém Vám ušít župan na míru dle Vašich představ. Stačí nás kontaktovat.

Plavky - vrchní díl

Plavky - spodní díl

* Tabulku velikostí naleznete zde .

VYBERTE SI NÁPIS

Zde máte na výběr z nějčastěji zhotovovaných nápisů, které jsou umístěny na zádech. Díky různě velkým broušeným kamínkům prémiové kvality, ze kterých jsou veškéré nápisy zhotovené, se stává naprosto jedinečný župánek s osobitým dojmem.

VYBERTE SI NÁPIS (ZADNÍ ČÁST)

VLASTNÍ TEXT (ZADNÍ ČÁST)

VLASTNÍ TEXT MAX 3 ZNAKY U ŽUPANŮ (PŘEDNÍ ČÁST)

Základní cena: 2,790 CZK

+500 CZK

PLATBA A DODÁNÍ

Z DŮVODU ZAKÁZKOVÉ VÝROBY AKCEPTUJEME POUZE PLATBU PŘEDEM NA NÁŠ BANKOVNÍ ÚČET. VŠECHNY OBJEDNÁVKY JSOU ZÁVAZNÉ. Běžná dodací doba ručně vyrobených saténových županů, dětských body a plavek je 2 - 3 týdny, ale snažíme se zakázku co nejdříve vyřídit. Nabízíme i EXPRESS službu ve výši 500 Kč, kdy jsme schopni objednávku doručit do týdne. Pokud si přejete něco ojedinělého a netradičního, co jste na našich stránkách doposud nenašli, neváhejte nás kontaktovat. Věnujeme se zejména výrobě na zakázku a vždy děláme vše pro to, abychom splnily každé Vaše přání.

ZPŮSOB PLATBY A DODÁNÍ

ZPŮSOB PLATBY A DODÁNÍ

OSOBNÍ ÚDAJE

Zadejte jméno

Zadejte Přijmení

Zadejte e-mail

Zadejte telefoní číslo

FAKTURAČNÍ ÚDAJE

Zadejte ulici

Zadejte číslo popisné

Zadejte město

Zadejte PSČ

Zadejte zemi

DODACÍ ÚDAJE

STEJNÉ JAKO FAKTURAČNÍ

Zadejte ulici

Zadejte číslo popisné

Zadejte město

Zadejte PSČ

Zadejte zemi

Souhlasím s obchodními podminkami zobrazit podmínky.

Je nutné souhlasit s OP

Chci odebírat novinky a informace o jedinečných slevách a limitovaných edicích Shine&Shine