Jednodílné plavky

Každá z nás chce být originální a být něčím výjimečná, chce se cítit jako diva a být obdivována. Nyní tento pocit můžete zažít s jednodílnými plavkami v celku s luxusními kamínky Preciosa. Nyní nebudete svůdná jen doma, ale i na pláži, u bazénu nebo ve wellness. Plavky Shine & Shine jsou také opravdu krásným a ojedinělým dárkem. Už se nemusíte trápit tím, že se Vám žádné plavky nelíbí nebo nesedí.

Hlavní fotka

Jednodílné plavky

Dámské jednodílné plavky Shine&Shine nabízíme jako „one piece“. Plavky jsou ručně šité z vysoce kvalitní plavkoviny, která má nádhernou škálu odstínů barev. Plavkovina neboli lycra má v sobě jemný perleťový nádech, který plavkám dodá luxusní vzhled a sametový odlesk. Na tento typ plavek je nyní možné umístit jakýkoliv nápis dle vlastního výběru.

nadpis
nadpis
nadpis
nadpis
Zlatá

VYBERTE SI BARVU

Zlatá

Žlutá

Stříbrna

Bílá

Černá

VYBERTE SI VELIKOST

Shine & Shine plavky jsme pro Vás zhotovili ve třech velikostech. Dlouho jsme zkoušeli různé míry a střihy, až jsme došli k perfektnímu výsledku. Nelíbí se Vám naše velikost? Nebo snad hledáte nadměrnou velikost? Nemáme problém Vám ušít plavky na míru dle Vašich představ. Stačí nás kontaktovat.

Plavky - vrchní díl

Plavky - spodní díl

* Tabulku velikostí naleznete zde .

VYBERTE SI NÁPIS

VYBERTE SI NÁPIS (ZADNÍ ČÁST)

VLASTNÍ TEXT (ZADNÍ ČÁST)

Zde máte na výběr z nějčastěji zhotovovaných nápisů, které jsou umístěny na přední části. Díky různě velkým broušeným kamínkům prémiové kvality, ze kterých jsou veškéré nápisy zhotovené, se stávají naprosto jedinečné plavky osobitým dojmem.

Základní cena: 2,190 CZK

+500 CZK

PLATBA A DODÁNÍ

Z DŮVODU ZAKÁZKOVÉ VÝROBY AKCEPTUJEME POUZE PLATBU PŘEDEM NA NÁŠ BANKOVNÍ ÚČET. VŠECHNY OBJEDNÁVKY JSOU ZÁVAZNÉ. Běžná dodací doba ručně vyrobených saténových županů, dětských body a plavek je 2 - 3 týdny, ale snažíme se zakázku co nejdříve vyřídit. Nabízíme i EXPRESS službu ve výši 500 Kč, kdy jsme schopni objednávku doručit do týdne. Pokud si přejete něco ojedinělého a netradičního, co jste na našich stránkách doposud nenašli, neváhejte nás kontaktovat. Věnujeme se zejména výrobě na zakázku a vždy děláme vše pro to, abychom splnily každé Vaše přání.

ZPŮSOB PLATBY A DODÁNÍ

ZPŮSOB PLATBY A DODÁNÍ

OSOBNÍ ÚDAJE

Zadejte jméno

Zadejte Přijmení

Zadejte e-mail

Zadejte telefoní číslo

FAKTURAČNÍ ÚDAJE

Zadejte ulici

Zadejte číslo popisné

Zadejte město

Zadejte PSČ

Zadejte zemi

DODACÍ ÚDAJE

STEJNÉ JAKO FAKTURAČNÍ

Zadejte ulici

Zadejte číslo popisné

Zadejte město

Zadejte PSČ

Zadejte zemi

Souhlasím s obchodními podminkami zobrazit podmínky.

Je nutné souhlasit s OP

Chci odebírat novinky a informace o jedinečných slevách a limitovaných edicích Shine&Shine