Pánové si zaslouží být hýčkaní námi ženami...

Pánské župany

Hlavní fotka

Pánské župany

Pánské teplé župany nabízíme ve velmi příjemném a měkkém fleecu, takzvaně v mikro plyši, ve kterém se budou i pánové cítit velmi pohodlně. Mimo to nabízíme i matné saténové župany v černé barvě pro Nápisy na župánky je možné zvolit z naší nabídky a nebo vepsat Váš vlastní požadavek do námi připraveného rámečku. Každý župan se stane originálem a Vy se tak stanete vlastním designérem. Víme, že pánové ty příliš třpytivé věci až tak moc nemusí, a proto volíme ČERNÉ KAMÍNKY, abysme vnesli do každého županu decentnost a luxus zároveň.

nadpis
nadpis
nadpis
nadpis
černá black (matt)

VYBERTE SI BARVU

Máte na výběr ze dvou stylových pánských odstínů barev a dvou materiálů. Můžete si zvolit mezi tmavě šedým a černým fluffy materiálem nebo mezi lehkým, matně černým saténem. Každá barva má své kouzlo. Nadále se budeme snažit naše odstíny rozšiřovat a nabízet Vám tak větší výběr barev. Nápisy na pánské župany jsou VŽDY ZHOTOVENÉ Z ČERNÝCH KAMÍNKŮ.

černá black (matt)

černá Panther

Tmavý stín

VYBERTE SI VELIKOST

Shine&Shine pánské župany jsme pro vás zhotovili ve třech velikostech. Po dlouhém testování a poptávání se, jsme pro Vás zvolili velikost S, M a L. Máte strach z naší délky? A jaká je ta správná délka? Délka županu by měla být zhruba do poloviny lýtek. Proto máte možnost zakliknout Vaši výšku a my se už o zbytek postaráme. Nebo snad hledáte nadměrnou velikost? Nemáme problém Vám ušít župan přímo na míru dle Vašich představ. Stačí nás kontaktovat.

Plavky - vrchní díl

Plavky - spodní díl

* Tabulku velikostí naleznete zde .

VLASTNÍ TEXT (ZADNÍ ČÁST)

VLASTNÍ TEXT MAX 3 ZNAKY U ŽUPANŮ (PŘEDNÍ ČÁST)

Základní cena: 2,890 CZK

+500 CZK

PLATBA A DODÁNÍ

Z DŮVODU ZAKÁZKOVÉ VÝROBY AKCEPTUJEME POUZE PLATBU PŘEDEM NA NÁŠ BANKOVNÍ ÚČET. VŠECHNY OBJEDNÁVKY JSOU ZÁVAZNÉ. Běžná dodací doba ručně vyrobených saténových županů, dětských body a plavek je 2 - 3 týdny, ale snažíme se zakázku co nejdříve vyřídit. Nabízíme i EXPRESS službu ve výši 500 Kč, kdy jsme schopni objednávku doručit do týdne. Pokud si přejete něco ojedinělého a netradičního, co jste na našich stránkách doposud nenašli, neváhejte nás kontaktovat. Věnujeme se zejména výrobě na zakázku a vždy děláme vše pro to, abychom splnily každé Vaše přání.

ZPŮSOB PLATBY A DODÁNÍ

ZPŮSOB PLATBY A DODÁNÍ

OSOBNÍ ÚDAJE

Zadejte jméno

Zadejte Přijmení

Zadejte e-mail

Zadejte telefoní číslo

FAKTURAČNÍ ÚDAJE

Zadejte ulici

Zadejte číslo popisné

Zadejte město

Zadejte PSČ

Zadejte zemi

DODACÍ ÚDAJE

STEJNÉ JAKO FAKTURAČNÍ

Zadejte ulici

Zadejte číslo popisné

Zadejte město

Zadejte PSČ

Zadejte zemi

Souhlasím s obchodními podminkami zobrazit podmínky.

Je nutné souhlasit s OP

Chci odebírat novinky a informace o jedinečných slevách a limitovaných edicích Shine&Shine