Beauty sleep je klíč k dokonalosti a kvalitnímu spánku!

Spací masky

Každá z nás milujeme originalitu a osobitost. A co se stane když se skloubí pohodlnost, osobitost a originalita? Vznikne ojedinělý a krásný nový produkt z dílny Shine&Shine. Nově jsme pro Vás připravily krásné spací masky, na které si můžete vytvořit bud’ vlastní nápis nebo použít jeden z našich již vymyšlených.

Hlavní fotka

Spací masky

Nejsme ničím limitovaní, pouze a jen Vaším přáním a Vaší fantazií! S našimi novými spacími maskami se vyspíte do růžova a budete mít ten pravý „beauty sleep“. Spací masky jsou také vynikajícím doplňkem k našim župánkům nebo vhodným dárkem pro radost.

nadpis
nadpis
nadpis
nadpis
černá black (matt)

VYBERTE SI BARVU

černá black (matt)

stříbrná silver

bílá ice

černá shiny (lesk)

VYBERTE SI NÁPIS

Zde máte na výběr z nějčastěji zhotovovaných nápisů. Díky různě velkým broušeným kamínkům prémiové kvality, ze kterých jsou veškéré nápisy zhotovené, se stává naprosto jedinečná spací maska s osobitým dojmem.

VYBERTE SI NÁPIS (ZADNÍ ČÁST)

VLASTNÍ TEXT (ZADNÍ ČÁST)

VLASTNÍ TEXT MAX 3 ZNAKY U ŽUPANŮ (PŘEDNÍ ČÁST)

Pokud by se Vám žádný z našich nejčastějších nápisů nelíbil, velmi rádi Vám zhotovíme jakýkoliv Vámi zvolený text na míru. V tomto případě neváhejte využít rámeček v levé časti. Během vpisování vlastního textu mějte prosím na paměti délku textu a velikost spací masky.

Základní cena: 690 CZK

+500 CZK

PLATBA A DODÁNÍ

Z DŮVODU ZAKÁZKOVÉ VÝROBY AKCEPTUJEME POUZE PLATBU PŘEDEM NA NÁŠ BANKOVNÍ ÚČET. VŠECHNY OBJEDNÁVKY JSOU ZÁVAZNÉ. Běžná dodací doba ručně vyrobených saténových županů, dětských body a plavek je 2 - 3 týdny, ale snažíme se zakázku co nejdříve vyřídit. Nabízíme i EXPRESS službu ve výši 500 Kč, kdy jsme schopni objednávku doručit do týdne. Pokud si přejete něco ojedinělého a netradičního, co jste na našich stránkách doposud nenašli, neváhejte nás kontaktovat. Věnujeme se zejména výrobě na zakázku a vždy děláme vše pro to, abychom splnily každé Vaše přání.

ZPŮSOB PLATBY A DODÁNÍ

ZPŮSOB PLATBY A DODÁNÍ

OSOBNÍ ÚDAJE

Zadejte jméno

Zadejte Přijmení

Zadejte e-mail

Zadejte telefoní číslo

FAKTURAČNÍ ÚDAJE

Zadejte ulici

Zadejte číslo popisné

Zadejte město

Zadejte PSČ

Zadejte zemi

DODACÍ ÚDAJE

STEJNÉ JAKO FAKTURAČNÍ

Zadejte ulici

Zadejte číslo popisné

Zadejte město

Zadejte PSČ

Zadejte zemi

Souhlasím s obchodními podminkami zobrazit podmínky.

Je nutné souhlasit s OP

Chci odebírat novinky a informace o jedinečných slevách a limitovaných edicích Shine&Shine