Limitovaná kolekce Nikol Švantnerové

Každá žena na světě je nádherná a originální osobnost a vzorem krásné ženy je pro nás Nikol Švantnerová, se kterou jsme pro Vás vytvořili jedinečnou limitovanou kolekci župánků. Dáváme Vám možnost mít originální saténový župan nejvyšší kvality navrhovaný Českou Miss 2015, Nikol Švantnerovou. Její návrh nápisu zvýrazňuje přirozenou krásu ženy. Dopřejte si nebo darujte jedinečný a limitovaný župánek Shine&Shine ve spolupráci s Nikol Švantnerovou.

Hlavní fotka

Limitovaná kolekce Nikol Švantnerové

Dámské župánky z limitované kolekce Nikol Švanterové nabízíme pouze v omezeném počtu kusů. U této jedinečné kolekce se jedná o lesklý župan lososové barvy se stříbrným nádechem.

nadpis
nadpis
nadpis
nadpis
Nikol Švantnerová (lesk)

VYBERTE SI BARVU

Máte na výběr z odstínu barvy losos, který si pro Vás vybrala Nikol Švantnerová. Barva Nikol je ve vysokém lesku, který háže nádech do stříbrna. Bylo pro nás velmi těžké zachytit ten pravý odstín a proto se barva v reálu může nepatrně lišit.

Nikol Švantnerová (lesk)

VYBERTE SI VELIKOST

Shine&Shine župany jsme pro vás zhotovili ve třech velikostech. Dlouho jsme zkoušeli různé míry a střihy, až jsme došli k perfektnímu střihu a mírám. Obrovskou výhodou saténových županů Shine&Shine je ta, že Vám nekončí těsně pod hýžděmi jako u většiny jiných županů, tudíž nemusíte mít strach z nepohodlí a případného rozevírání. Nelíbí se Vám naše délka? Nebo snad hledáte nadměrnou velikost? Nemáme problém Vám ušít župan na míru dle Vašich představ. Stačí nás kontaktovat.

Plavky - vrchní díl

Plavky - spodní díl

* Tabulku velikostí naleznete zde .

VYBERTE SI NÁPIS

Nápis županku je možné zvolit z naší nabídky a nebo vepsat Váš požadavek do námi připraveného rámečku. Nápis na župánku “Simply beautiful” je limitovaný pouze na tuto kolekci.

VYBERTE SI NÁPIS (ZADNÍ ČÁST)

VLASTNÍ TEXT (ZADNÍ ČÁST)

VLASTNÍ TEXT MAX 3 ZNAKY U ŽUPANŮ (PŘEDNÍ ČÁST)

Základní cena: 2,290 CZK

+500 CZK

PLATBA A DODÁNÍ

Z DŮVODU ZAKÁZKOVÉ VÝROBY AKCEPTUJEME POUZE PLATBU PŘEDEM NA NÁŠ BANKOVNÍ ÚČET. VŠECHNY OBJEDNÁVKY JSOU ZÁVAZNÉ. Běžná dodací doba ručně vyrobených saténových županů, dětských body a plavek je 2 - 3 týdny, ale snažíme se zakázku co nejdříve vyřídit. Nabízíme i EXPRESS službu ve výši 500 Kč, kdy jsme schopni objednávku doručit do týdne. Pokud si přejete něco ojedinělého a netradičního, co jste na našich stránkách doposud nenašli, neváhejte nás kontaktovat. Věnujeme se zejména výrobě na zakázku a vždy děláme vše pro to, abychom splnily každé Vaše přání.

ZPŮSOB PLATBY A DODÁNÍ

ZPŮSOB PLATBY A DODÁNÍ

OSOBNÍ ÚDAJE

Zadejte jméno

Zadejte Přijmení

Zadejte e-mail

Zadejte telefoní číslo

FAKTURAČNÍ ÚDAJE

Zadejte ulici

Zadejte číslo popisné

Zadejte město

Zadejte PSČ

Zadejte zemi

DODACÍ ÚDAJE

STEJNÉ JAKO FAKTURAČNÍ

Zadejte ulici

Zadejte číslo popisné

Zadejte město

Zadejte PSČ

Zadejte zemi

Souhlasím s obchodními podminkami zobrazit podmínky.

Je nutné souhlasit s OP

Chci odebírat novinky a informace o jedinečných slevách a limitovaných edicích Shine&Shine