Vaše sametové pohodlí...

Teplákové soupravy

Každá z nás milujeme originalitu a osobitost. A co se stane když se skloubí pohodlnost, osobitost a originalita? Vznikne ojedinělý a krásný nový produkt z dílky Shine&Shine. Nově jsme pro Vás připravily krásné sametové teplákové soupravy na které si můžete vytvořit Váš vlastní nápis. Nejsme ničím limitovaní, pouze a jen Vaším přáním! S našimi novými teplákovými soupravami se budete cítit pohodlně, ale zároveň velmi stylově. Dámské teplákové soupravy Shine&Shine jsou zároveň opravdu krásným a ojedinělým dárkem.

Hlavní fotka

Teplákové soupravy

Dámské teplákové soupravy nabízíme ve velmi měkoučkém sametu, takzvaně velvetu, ve kterém se budete cítit velmi pohodlně. Nápisy na teplákovou soupravu je možné zvolit z naší nabídky a nebo vepsat Váš požadavek do námi připraveného rámečku. Každá teplákovka se stane originálem a vy se tak stanete vlastním designérem. Podle přání můžete mít nápis jak na minikě, tak na teplácích, je to pouze jen a jen na Vás jak si teplákovku dotvoříte.

nadpis
nadpis
nadpis
nadpis
černá panther

VYBERTE SI BARVU

Máte na výběr z krásných a stylových odstínů. Můžete si zvolit mezi temně černým nebo tmavě a světle šedým odstínem sametu. Každá barva má své kouzlo. Nadále se budeme snažit naše odstíny rozšiřovat a nabízet Vám tak větší výběr barev.

černá panther

Beige

Khaki

Tmavě modrá

VYBERTE SI VELIKOST

Shine&Shine teplákové soupravy jsme pro vás zhotovili ve třech velikostech. Po dlouhém testování a poptávání se jsme pro Vás zvolili velikost S, M, L. Tepláková souprava se prodává jako set, tudíž se velikosti nedají mezi sebou kombinovat.

Plavky - vrchní díl

Plavky - spodní díl

* Tabulku velikostí naleznete zde .

VYBERTE SI NÁPIS

Díky různě velkým broušeným kamínkům prémiové kvality, ze kterých jsou veškéré nápisy zhotovené, se stává naprosto jedinečný župánek s osobitým dojmem.

VYBERTE SI NÁPIS (ZADNÍ ČÁST)

VLASTNÍ TEXT (ZADNÍ ČÁST)

VLASTNÍ TEXT MAX 3 ZNAKY U ŽUPANŮ (PŘEDNÍ ČÁST)

Základní cena: 2,890 CZK

+200 CZK

PLATBA A DODÁNÍ

Z DŮVODU ZAKÁZKOVÉ VÝROBY AKCEPTUJEME POUZE PLATBU PŘEDEM NA NÁŠ BANKOVNÍ ÚČET. VŠECHNY OBJEDNÁVKY JSOU ZÁVAZNÉ. Běžná dodací doba ručně vyrobených saténových županů, dětských body a plavek je 2 - 3 týdny, ale snažíme se zakázku co nejdříve vyřídit. Nabízíme i EXPRESS službu ve výši 200Kč, kdy jsme vyjímečně schopné objednávku doručit do týdne. V těchto případech prosím využijte poznámky při objednávce. Pokud si přejete něco ojedinělého a netradičního, co jste na našich stránkách doposud nenašli, neváhejte nás kontaktovat bud‘ telefonicky nebo emailem. Věnujeme se zejména výrobě na zakázku a vždy děláme vše pro to, abychom splnily každé Vaše přání.

ZPŮSOB PLATBY A DODÁNÍ

ZPŮSOB PLATBY A DODÁNÍ

OSOBNÍ ÚDAJE

Zadejte jméno

Zadejte Přijmení

Zadejte e-mail

Zadejte telefoní číslo

FAKTURAČNÍ ÚDAJE

Zadejte ulici

Zadejte číslo popisné

Zadejte město

Zadejte PSČ

Zadejte zemi

DODACÍ ÚDAJE

STEJNÉ JAKO FAKTURAČNÍ

Zadejte ulici

Zadejte číslo popisné

Zadejte město

Zadejte PSČ

Zadejte zemi

Souhlasím s obchodními podminkami zobrazit podmínky.

Je nutné souhlasit s OP

Chci odebírat novinky a informace o jedinečných slevách a limitovaných edicích Shine&Shine