Dětské body

Sami nejlépe víme, že se chceme cítit krásně, neodolatelně a okouzlivě. Proč by se stejně tak nemohly cítit i Vaše nejmilovanější princezny? Momentálně nejaktuálnějším kouskem z dílny Shine & Shine jsou dětské bodýčka s na míru zhotovenými nápisy pro ty nejmenší!

Hlavní fotka

Dětské body

Opět je pro nás nejdůležitější kvalita, a proto jsme pečlivě vybírali, jaké dodavatele dětských bodýček zvolit, aby se Vaše děťátko cítilo jako v bavlnce. Na kterékoliv z nich je opět možné umístit libovolný text, který Vám na míru ručně a rádi zhotovíme.

nadpis
nadpis
nadpis
nadpis
růžová pink

VYBERTE SI BARVU

V aktuální nabídce našich nabízených barev dětských body jsou k dostání dva odstíny růžové, pudrová růžovka s malinovkou a klasický ledový odstín bílé barvy, která se bude hodit k čemukoliv.

růžová pink

růžová sweet

bílá ice

VYBERTE SI VELIKOST

Shine&Shine dětské body jsme pro Vaše miminka zhotovily hned v několika velikostech. 3 - 6 měsíců, 6 - 12 měsíců, 12 - 18 měsíců. Pokud by jste potřebovali jinou velikost, neváhejte nás kontaktovat!

Plavky - vrchní díl

Plavky - spodní díl

* Tabulku velikostí naleznete zde .

VYBERTE SI NÁPIS

VYBERTE SI NÁPIS (ZADNÍ ČÁST)

VLASTNÍ TEXT (ZADNÍ ČÁST)

VLASTNÍ TEXT MAX 3 ZNAKY U ŽUPANŮ (PŘEDNÍ ČÁST)

Základní cena: 690 CZK

+500 CZK

PLATBA A DODÁNÍ

Z DŮVODU ZAKÁZKOVÉ VÝROBY AKCEPTUJEME POUZE PLATBU PŘEDEM NA NÁŠ BANKOVNÍ ÚČET. VŠECHNY OBJEDNÁVKY JSOU ZÁVAZNÉ. Běžná dodací doba ručně vyrobených saténových županů, dětských body a plavek je 2 - 3 týdny, ale snažíme se zakázku co nejdříve vyřídit. Nabízíme i EXPRESS službu ve výši 500 Kč, kdy jsme schopni objednávku doručit do týdne. Pokud si přejete něco ojedinělého a netradičního, co jste na našich stránkách doposud nenašli, neváhejte nás kontaktovat. Věnujeme se zejména výrobě na zakázku a vždy děláme vše pro to, abychom splnily každé Vaše přání.

ZPŮSOB PLATBY A DODÁNÍ

ZPŮSOB PLATBY A DODÁNÍ

OSOBNÍ ÚDAJE

Zadejte jméno

Zadejte Přijmení

Zadejte e-mail

Zadejte telefoní číslo

FAKTURAČNÍ ÚDAJE

Zadejte ulici

Zadejte číslo popisné

Zadejte město

Zadejte PSČ

Zadejte zemi

DODACÍ ÚDAJE

STEJNÉ JAKO FAKTURAČNÍ

Zadejte ulici

Zadejte číslo popisné

Zadejte město

Zadejte PSČ

Zadejte zemi

Souhlasím s obchodními podminkami zobrazit podmínky.

Je nutné souhlasit s OP

Chci odebírat novinky a informace o jedinečných slevách a limitovaných edicích Shine&Shine