Svatební župany

Čeká Vás svatební den, nejkrásnější den vašeho života a nevíte jakým dárkem Vašim družičkám poděkovat? My ano! Naše kolekce svatebních županů je nádherná. Není nic osobnějšího než dostat župan jako památku na tento jedinečný den.

Hlavní fotka

Svatební župany

Naše kolekce svatebních županů je určena nejen pro nevěstu a její družičky, ale může udělat radost také svědkyním a malým slečnám. Vyberte si z nabídky našich svatebních nápisů, nebo si zadejte do rámečku Váš vlastní nápis. Rádi Vám splníme Vaše jedinečné přání!

nadpis
nadpis
nadpis
nadpis
černá black (matt)

VYBERTE SI BARVU

Máte na výběr z několika odstínů barev a dvou typů látek. Jeden typ látky je ve vysokém lesku, označený "LESK", druhý typ látky je lehounký satén s nádechem do matna, označený "MATT", čímž dostává župan luxusnější look. Nadále se budeme snažit naše odstíny rozšiřovat a nabízet Vám tak větší výběr barev a materiálů.

černá black (matt)

růžová sugar (matt)

růžová sweet (matt)

růžová rose (matt)

béžová champagne (matt)

růžová candy (lesk)

stříbrná silver (lesk)

růžová pink (lesk)

bílá ice (lesk)

růžová provence (lesk)

červená coral (lesk)

růžová melon (lesk)

šeříková lila (lesk)

černá shiny (lesk)

zelená smaragd (lesk)

Nikol Švantnerová (lesk)

VYBERTE SI VELIKOST

Naše elegantní župánky jsme pro vás zhotovili ve třech možných velikostech. (Dlouho jsme zkoušeli různé míry a střihy, až jsme došli k perfektnímu výsledku.) Obrovskou výhodou saténových župánků Shine&Shine je ta, že Vám nekončí těsně pod hýžděmi jako u většiny jiných župánků, tudíž nemusíte mít strach o pohodlné usazení.Nelíbí se Vám naše délka? Nebo snad hledáte nadměrnou velikost? Nemáme problém Vám ušít župánek na míru dle Vašich představ. Stačí nás kontaktovat.

Plavky - vrchní díl

Plavky - spodní díl

* Tabulku velikostí naleznete zde .

VYBERTE SI NÁPIS

Zde máte na výběr z nějčastěji zhotovovaných nápisů, které jsou umístěny na zádech. Díky různě velkým broušeným kamínkům prémiové kvality, ze kterých jsou veškéré nápisy zhotovené, se stává naprosto jedinečný župánek s osobitým dojmem.

VYBERTE SI NÁPIS (ZADNÍ ČÁST)

VLASTNÍ TEXT (ZADNÍ ČÁST)

Pokud by se Vám žádný z našich nejčastějších nápisů nelíbil, velmi rádi Vám zhotovíme jakýkoliv Vámi zvolený text na míru. V tomto případě neváhejte využít rámeček v levé časti.

VLASTNÍ TEXT MAX 3 ZNAKY U ŽUPANŮ (PŘEDNÍ ČÁST)

Víme, že mezi vámi všemi máme také náročnější zákazníky, kterým samozřejmě chceme vyjít vstříc, a proto jsme si pro Vás připravili možnost zhotovení vlastního monogramu na levou přední stranu župánku.

Základní cena: 2,690 CZK

+500 CZK

PLATBA A DODÁNÍ

Z DŮVODU ZAKÁZKOVÉ VÝROBY AKCEPTUJEME POUZE PLATBU PŘEDEM NA NÁŠ BANKOVNÍ ÚČET. VŠECHNY OBJEDNÁVKY JSOU ZÁVAZNÉ. Běžná dodací doba ručně vyrobených saténových županů, dětských body a plavek je 2 - 3 týdny, ale snažíme se zakázku co nejdříve vyřídit. Nabízíme i EXPRESS službu ve výši 200Kč, kdy jsme vyjímečně schopné objednávku doručit do týdne. V těchto případech prosím využijte poznámky při objednávce. Pokud si přejete něco ojedinělého a netradičního, co jste na našich stránkách doposud nenašli, neváhejte nás kontaktovat bud‘ telefonicky nebo emailem. Věnujeme se zejména výrobě na zakázku a vždy děláme vše pro to, abychom splnily každé Vaše přání.

ZPŮSOB PLATBY A DODÁNÍ

ZPŮSOB PLATBY A DODÁNÍ

OSOBNÍ ÚDAJE

Zadejte jméno

Zadejte Přijmení

Zadejte e-mail

Zadejte telefoní číslo

FAKTURAČNÍ ÚDAJE

Zadejte ulici

Zadejte číslo popisné

Zadejte město

Zadejte PSČ

Zadejte zemi

DODACÍ ÚDAJE

STEJNÉ JAKO FAKTURAČNÍ

Zadejte ulici

Zadejte číslo popisné

Zadejte město

Zadejte PSČ

Zadejte zemi

Souhlasím s obchodními podminkami zobrazit podmínky.

Je nutné souhlasit s OP

Chci odebírat novinky a informace o jedinečných slevách a limitovaných edicích Shine&Shine